Jsme bezobalová prodejna ve Zlíně. Zboží nezasíláme. E-shop umožňuje pouze osobní odběr. Děkujeme za pochopení.

Štětka na WC

185 Kč / ks
Skladem (5 ks)

Hodně tvrdá štětka na čištění WC ze syrového bukového dřeva a z přírodních abrazivních štětin ze směsi rostlinných (palmových) vláken umožňuje precízní čištění toalety.

Stylový kartáč na čištění toalety zaujme vintage vzhledem i komfortem při užívání - dřevo je prostě dřevo :-)

Údržba: Před prvním použitím natřete dřevěnou rukojeť olejem. Štětka musí být uložena tak, aby k ní nebyl zamezen přístup vzduchu a aby po použití rychle vyschla. Uchovávejte na suchém místě. Pokud je v nádobě, může začít plesnivět. Znečistěnou štětku vložte do misky, zasypte práškem PUER a přelejte horkou vodou. Nechte chvíli působit.

Rozměr štětky: délka 39 cm, průměr 9 cm.

Složení: neošetřené bukové dřevo, směsné rostlinné štětiny (z palmy)

Přirozeně rozložitelná, bez zátěže pro životní prostředí.

Vyrobeno v Německu

Výrobce: príjemneveci.sk je slovenský internetový obchod s věcmi z přírodních materiálů pro Vaši ekodomácnost a pro Váš bezodpadový životní styl (zero waste). "Všetky nami ponúkané produkty sú z prírodných, recyklovaných alebo recyklovateľných materiálov, pretože aj príroda a nasledujúce generácie by sa mali cítiť príjemne, keď nám raz tieto veci doslúžia. Špecializujeme sa na produkty, ktoré každodenne používate v domácnosti, ale ponúkame ich komopostovateľné alebo opakovane použiteľné a zdravotne nezávadné varianty, ktoré nenájdete bežne v obchodnej sieti."