Koza šampón

Vědět je nejvíc :-) Již naše babičky věděly jakým klenotem je kozí syrovátka.

Ano, čtete správně, obyčejná kozí syrovátka. Má hojivé a bakteriostatické (zastavuje růst mikrobů) účinky, podporuje obnovu kožní bariéry, a podrážděnou pokožku zklidňuje a zjemňuje. Díky vysokému obsahu vitamínu B (dexpanthenolu a kyseliny pantothenové) má i hydratační účinky.

O této velmi cenné kosmetické surovině se dá napsat mnoho. My jsme přivedli na svět KOZA šampon, který ji obsahuje v maximální možné míře. Tento náš unikát je vhodný pro všechny typy vlasů. Doporučujeme jej všem, kteří mají velmi citlivou pokožku se sklonem k atopickým ekzémům, lupénce a různým projevům dermatitid. I našim nejmenším a těhulkám.

NEOBSAHUJE PALMOVÝ OLEJ, chemické konzervanty a jiné syntetické látky. Netestováno na zvířatech.

108 Kč / ks
Skladem (6 ks)

Způsob použití:

Namočené vlasy rozšamponujte přímo na hlavě šamponovou kostkou, vytvořte šlehačkovou pěnu, promněte a opláchněte. Zamezte styku s očima, ale když se zadaří, tak je vypláchněte vodou. Kondicionér? Není třeba. V některých případech, zvláště u vlasů barvených, je vhodné použít na oplachování citronovou / jablečnooctovou vodu, ředěnou v poměru 1:1.

Šampony Naturinka jsou vhodné ke každodennímu použití.

Vyrobeno tradiční metodou za studena.

Váha: 110 g ± 10 % dle doby zrání. Skladujte v suchu.

Ingredients/INCI: Olea Europaea oil, Cocos nucifera oil, Ricinus communis oil, Sodium hydroxide, goat whey, Butyrospermum parkii, Grapefruit seed extract

Složení: olivový, kokosový a ricinový olej, bambucké máslo, extrakt z grepových jader, kozí syrovátka, hydroxid sodný

Jméno značky: Naturinka Bohemia s.r.o., Štolcova 14, 618 00 Brno
Kategorie: Šampóny
Země původu: Česká republika
Trvanlivost: 31/10/2020