Heřmánkový šampón

Přírodní ručně vyrobený šampon ze směsi rostlinných olejů, 100% odvaru a esenciálního oleje z květů Heřmánku modrého. Vhodný pro všechny typy vlasů.

Šampony Naturinka jsou vhodné ke každodennímu použití.

OBSAHUJE POUZE ROSTLINNÉ PRODUKTY. NEOBSAHUJE PALMOVÝ OLEJ, chemické konzervanty a jiné syntetické látky. Netestováno na zvířatech.

108 Kč / ks
Momentálně nedostupné

Způsob použití:

Namočené vlasy rozšamponujte přímo na hlavě šamponovou kostkou, vytvořte šlehačkovou pěnu, promněte a opláchněte. Zamezte styku s očima, ale když se zadaří, tak je vypláchněte vodou. Kondicionér? Není třeba. V některých případech, zvláště u vlasů barvených, je vhodné použít na oplachování citronovou / jablečnooctovou vodu, ředěnou v poměru 1:1.

Vyrobeno tradiční metodou za studena.

Váha: 110 g ± 10 % dle doby zrání.  Skladujte v suchu.

Ingredients/INCI: Olea Europaea oil, Matricaria camomilla L. varia recultita decoctum, Cocos nucifera oil, Ricinus communis oil, sodium hydroxide, Butyrospermum parkii, Matricaria camomilla L. varia recultita oil, Grapefruit seed extract

Složení: olivový, kokosový a ricinový olej, bambucké máslo, 100% výluh a esenciální olej z Heřmánku modrého, extrakt z grepových jader, hydroxid sodný

Jméno značky: Naturinka
Kategorie: Šampóny
Země původu: Česká republika
Trvanlivost: 31/07/2020