Čajovníkový šampón

Přírodní ručně vyrobený šampon obsahující směs rostlinných olejů, BIO bambucké máslo a esenciální olej z Kajeputu střídavolistého (Tea tree oil). Šampon si výborně poradí s lupy a nadměrnou mastivostí vlasů. Vhodný pro všechny typy vlasů.

OBSAHUJE POUZE ROSTLINNÉ PRODUKTY. NEOBSAHUJE PALMOVÝ OLEJ, chemické konzervanty a jiné syntetické látky. Netestováno na zvířatech.

108 Kč / ks
Momentálně nedostupné

Způsob použití:

Namočené vlasy rozšamponujte přímo na hlavě šamponovou kostkou, vytvořte šlehačkovou pěnu, promněte a opláchněte. Zamezte styku s očima, ale když se zadaří, tak je vypláchněte vodou. Kondicionér? Není třeba. V některých případech, zvláště u vlasů barvených, je vhodné použít na oplachování citronovou / jablečnooctovou vodu, ředěnou v poměru 1:1.

Šampony Naturinka jsou vhodné ke každodennímu použití.

Vyrobeno tradiční metodou za studena.

Váha: 110 g ± 10 % dle doby zrání. Skladujte v suchu.

Ingredients/INCI: Olea Europaea oil, Aqua, Cocos nucifera oil, Ricinus communis oil, sodium hydroxide, Butyrospermum parkii, Malaleuca alternifolia oil, Grapefruit seed extract

Složení: olivový, kokosový a ricinový olej, bambucké máslo, esenciální olej z Kajeputu střídavolistého, extrakt z grepových jader, voda, hydroxid sodný

Jméno značky: Naturinka
Kategorie: Šampóny
Země původu: ČR
Datum spotřeby: 31/05/2020