Jsme bezobalová prodejna ve Zlíně. Zboží nezasíláme. E-shop umožňuje pouze osobní odběr. Děkujeme za pochopení.

Pytlík na zeleninu

28 Kč / ks
Skladem (> 20 ks)

Záclonkové pytlíky

Pokud Vám přijde zvláštní nakupovat zeleninu do záclony, zkuste zvážit výhody záclonkových sáčků nad jejich nezvyklostí :)

  • Skladnost – Sáčky z polyesterového materiálu mají nízkou hmotnost okolo 15g/ks, takže nezaberou místo v tašce ani příliš gramů na váze.
  • Prodyšnost – Zelenina v záclonových sáčcích může dýchat, takže se ovoce a zelenina nezapaří, ani nezplesniví. Navíc je PES odolný vůči mikroorganizmům.
  • Ekologický dopad - Používáním sáčků, které vydrží, snižujeme množství plastového odpadu, který se nerecykluje, přestože je správně vytříděn do žlutého kontejneru.
  • Recyklace v praxi  - Na výrobu těchto sáčků na zeleninu se využívají záclony, které již mají odslouženo a nejspíš by skončily také na skládce.

Složení výrobku: PES (recyklovaný materiál), není atestováno na styk s potravinami.

Údržba: Maximální teplota praní 40°C, nežehlit.

Rozměr: 26x32 cm

Výrobce: Oblaczech, domácí výroba od šikovné mamičky Evičky ze Zlína. „Můj Oblaczech je svoboda tvoření, blahodárný stín, ve kterém se mohu realizovat. Ze záclon nebo zbytků šiji pytlíky a vyrábím povoskované ubrousky, které můžete vzít třeba na bezobalový nákup a mikrotenový sáček tak nechat v obchodě. Věřím, že společně máme dost síly, zachovat tento svět krásný i pro další generace.“