PRODEJNA

Rádi se s vámi uvidíme u nás v prodejně na adrese:

Vodní 4209, Zlín -> klik na mapu 

 

Je to takový nenápadný dlouhý dům hned vedle cukrárny Maruška (Je to strana domu směrem od cesty, ne od Zarámí), naproti přes cestu je firma Los Kachlos, koleje a pak řeka :-).

 

Otevřeno máme zatím v Po–Pá, v čase 10–13 a 14–18. V sobotu 9.30-11.30.

 

 

Jedete k nám autem? Není problém, proplatíme vám parkovné!

Přímo naproti prodejně, přes cestu, je parkoviště, kde pohodlně zaparkujete. Když nám donesete lístek z parkovacího automatu, tak vám proplatíme 30 minut parkovného (nákup u nás určitě za tu dobu stihnete :-)).

Screen Shot 2017-06-22 at 15.35.07

 

Jdete k nám pěšky?

Pak můžete projít kolem cukrárny Maruška. Nebo od náměstí Míru přes přechod vedle Penny marketu, pak přes Zarámí kolem PSG a cukrárny Zlíňanka (vysoká budova, projít můžete přes jejich parkoviště). Hned vyjdete u naší budovy, jen zezadu.  Takže ještě ji zleva obejdete, zatočíte doprava, a hned naproti schodům je náš obchůdek.

bo_map

 

Proč k nám přijít?

V první řade kvůli potravinám. Dáme vám jich tolik, kolik chcete a do vašich vlastních obalů. Nameleme vám mouku i vločky. Osobně si můžeme popovídat o potravinách i o jiném :-). Poptáme se vás, co by jste u nás ještě rádi koupili. A tak trochu se poznáme - to nás totiž zajíma, poznat vás :-).

Kromě toho u nás najdete mnohem víc. Plánujeme dělat různé akce. Tedy ku příkladu výstavy obrazů a fotografií, workshopy, přednášky, besedy, ... Taky chceme oživit bezpeněžní zeď, kde si můžete najít, co lidi nabízí k darování, nebo i sami můžete něco nabídnout. A taky si u nás najdete informace o zajímavých akcích v okolí.

Kromě toho si u nás můžete zakoupit zajímavé knihy, které se běžně koupit nedají - zejména z vydavatelství Peoplecomm (knihy na téma jako svoboda práce, vzdělávání, bezodpadová domácnost a mnohé jiné).

Co s dětmi? Vezměte je s sebou! Než si nakoupíte, děti se můžou zabavit v dětském koutku.

 

Těšíme se na vás!