Domácí všechnokrém

Všechnokrém je pleťový/tělový krém vyrobený ze směsi organického kakaového a bambuckého másla, BIO sezamového a kokosového oleje, směsi rostlinných za studena lisovaných olejů a exkluzivního květinového macerátu z květů levandule, měsíčku a růže.

OBSAHUJE POUZE ROSTLINNÉ PRODUKTY. NEOBSAHUJE vodu, rafinované oleje, glyceriny, emulgátory, chemické konzervanty a barviva, produkty z ropy a parfémy.

 
295 Kč / ks
Momentálně nedostupné

Díky této unikátní kompozici je vhodný pro všechny typy pleti, zvláště pro pleť citlivou a namáhanou, ale zároveň i pleť problematickou. Krém je velmi jemný, výživný a krásně se vstřebává. Slouží jako vynikající, nejen koupelnový, doplněk pro celou rodinu.

Vyrobeno nejšetrnější metodou šlehání za studena.

Uchovávejte při pokojové teplotě, nejlépe do 20°C.

Chraňte před přímým slunečním světlem a mrazem!

Objem: 180 ml

 

- VRATNÝ OBAL ČILI PLECHBACK -

Ingredients: Butyrospermum parkii, Cocos nucifera oil, Cocoa butter, Helianthus aannus oil, Hippophae rhamnoides oil, Prunus amygdalus oil, Sesamum indicum oil, Flos rosae, Flos calendulae, Flos lavandulae

Složení: Macerát z květů levandule, měsíčku a růže, kakaové** a bambucké* máslo, kokosový* **, rakytníkový**, sezamový* **, mandlový** a slunečnicový** olej (*BIO, **za studena lisované)

Kategorie: Mýdla
Země původu: Česká republika