Farmářský jogurt s višněmi

Český produkt
visnovy

Lahodný jemný bílý jogurt z farmy rodiny Němcovy. Bez konzervačních přísad. Jedná se o klasický bílý jogurt obohacený o kvalitní višňový protlak, který zraje v obalech. 

Složení: 80% jogurt (mléko, jogurtová kultura Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus, Streptococcus salivarius subsp. thermophilus), kultura ABT, 20% ovocná složka (26% višeň, sacharóza, voda, aroma, zahušťovadla (kukuřičný škrob, pektiny), 5,1% koncentrát z červené řepy a mrkve,  0,9 % koncentrát z jablka), regulátor kyselosti (kyselina citrónová, citronany sodné)). Výskyt uvolněné syrovátky je důkazem použití přírodních surovina a není na závadu. BEZ LEPKU. 

Hmotnost: 150 g

Výrobce: Farma rodiny Němcovy, vychází z nejstarší tradice českého venkova, aby svým zákazníkům nabídla to nejlepší, co nám naše zem dává. Kladou důraz na kvalitu a nejmodernější technologie, které se zde spojují se staletými zkušenostmi a dovednostmi selského stavu. Tato farma patří mezi nejlepší podniky zaměřené na zpracování mléčných produktů i proto, že se nachází v ekologicky nejčistší oblasti České republiky - Českomoravské vrchovině. Tato krajina dává svou rozmanitostí, podhorským charakterem, řídkým osídlením a panenskou přírodou ty nejlepší podmínky pro chov skotu.

 

23 Kč / ks
Momentálně nedostupné

Popis produktu není dostupný

Jméno značky: Farma rodiny Němcovy
Kategorie: Mléčné