Jsme bezobalová prodejna ve Zlíně. Zboží nezasíláme. E-shop umožňuje pouze osobní odběr. Děkujeme za pochopení.

Farmářský jogurt bílý

45 Kč / ks 23 Kč / ks 65 Kč / ks od 23 Kč / ks
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Skladem (2 ks) Zvolte variantu
Hmotnost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Klasický bílý jogurt zrající v obalu. Pro jeho výrobu se používá kvalitní, plnotučné mléko od kraviček chovaných na Vysočině.

Složení: mléko, jogurtová kultura Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus, Streptococcus salivarius subsp.thermophilus), kultura ABT. Výskyt uvolněné syrovátky je důkazem použití přírodních surovina není na závadu.

Není použito sušené mléko! K výrobě našich mléčných výrobků používáme výhradně naše mléko, které je obohacené o mega3 mastné nenasycené kyseliny a to přirozenou cestou. Při krmení našich zvířat klademe důraz na krmivo GMO-free (neobsahuje GMO krmiva).

Hmotnost: 150 g / 320 g / 1000 g

150 g a 320 g ve skle, 1 kg balení je ve vratném plastovém obalu se zálohou 20 Kč

Výrobce: Farma rodiny Němcovy, vychází z nejstarší tradice českého venkova, aby svým zákazníkům nabídla to nejlepší, co nám naše zem dává. Kladou důraz na kvalitu a nejmodernější technologie, které se zde spojují se staletými zkušenostmi a dovednostmi selského stavu. Tato farma patří mezi nejlepší podniky zaměřené na zpracování mléčných produktů i proto, že se nachází v ekologicky nejčistší oblasti České republiky - Českomoravské vrchovině. Tato krajina dává svou rozmanitostí, podhorským charakterem, řídkým osídlením a panenskou přírodou ty nejlepší podmínky pro chov skotu.