Deodorant

Novinka
image

Tekutý přírodní deodorant s FRESH vůní. Davkuje se do roll-onu na opakované použití, nebo do lahvičky s pumpičkou. Do roll-onu se vejde maximálně 50gr.

Neucpává póry a nezamezuje přirozenému fungování těla. Dokáže však pohlcovat nepříjmený pach a omezovat pocení. Kůže tak krásně dýchá a může odvádět škodlivé látky z těla pryč. 

Charakteristika: 

  • přírodní
  • funkční
  • voňavý

Deodorant byl půl roku testován sportovci.

Složení: Aloe Vera Juice, Hydrolát Vilínu, Kamenec, Škrobový prášek získávány z rostliny Maranta arundinacea (běžně používáno i v jídle), Allantoin (zvláčňující látka přírodního původu), Esenciální oleje Levandule, Máta kadeřavá, Citron, Rozmarýn

Ingredients: Aloe Barbadensis Leaf Juice (Aloe vera Juice), Aqua, Hamamelis Virginiana Water (Hydrolát Vilínu), Potassium Alum (Kamenec), Maranta Arundinacea Root Extract (Rostlinný prášek), Allantoin (rostlinného původu), Benzyl alcohol + Dehydroacetic Acid (konzervant povolený v BIO a přírodní kosmetice, Glycerin, Lavandula Angustifolia Oil, Mentha Viridis Oil, Citrus Limon Peel Oil, Rosmarinus Offi cinalis Oil, *Linalyl acetate, *Linalool, *Limonene, *Pinenes, *gamma-Terpinene, *Cineols, *Pinenes, *Camphor, *Camphene (*součást přírodních silic)

Deodorant obsahuje pouze ingredience, které jsou v seznamu společnosti Ecocert, společnosti certifikující BIO a přírodní kosmetiku.

Neobsahuje syntetické hliníkové soli.

Výrobce: Caltha, kvalitní značka z Olomouce, ručně vyraběná kosmetika z přírodních zdrojů

3 200 Kč / kg
Skladem (0.985 kg)

Popis produktu není dostupný